|
Datum: 09.05.2012 Avtor: Administrator
Škisova tržnica odšteva zadnje ure do odprtja vrat, že 15. zaporedoma!
Škisova tržnica je reprezentativni projekt Zveze študentskih klubov Slovenije z dolgoletno tradicijo, danes 9. maja pa bo na dan Evrope zabeležila svoj petnajsti jubilej. Uradna otvoritev bo potekala ob 12:15, pridružil se bo tudi predsednik Republike Slovenije dr. Danilo Türk.
Namenjena je srečanju študentskih klubov, druženju, spoznavanju ter izmenjavi dobrih praks klubskega delovanja. Glavni del programa predstavljajo klubske stojnice, na katerih klubovci predstavijo svoje aktivnosti in lokalne posebnosti. Škisova tržnica je med drugim tudi prva in največja eko prireditev na prostem pri nas. Postavila je vzgled ostalim prireditvam po Sloveniji, saj je uvedla eko koncept – na Zelenem otoku sredi mesta. Ob posebnem 15. jubileju bomo na Škisovi tržnici videli tudi eko modno revijo v sodelovanju z Visoko šolo za dizajn in Vulcano models, Evilhair in Make-up Designory in sicer predvidoma ob 16:00 uri, ko se bo odprtju pridružil tudi župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković, medtem ko bo zaključek eko modne revije pripadal direktorju Snage d.o.o. Janku Kramžarju.
Škisova tržnica je v zadnjih dveh dneh že skoraj dobila svojo podobo, za čisto pravo vzdušje in veliko pozitivne energije pa bodo poskrbeli v prvi vrsti študentski klubi iz vse Slovenije, ki so združeni pod okrilje Zveze ŠKIS, in seveda obiskovalci prireditve v popoldanskem in večernem delu najbolj pričakovanega študentskega dne v maju.
Danes, 9.maj – Škisova tržnica – start: 11:30!
Se vidimo! :D Nazaj |